Pomáhejte útulku s Víc než náramkem

Když mě napadla myšlenka vytvořit Víc než náramek, okamžitě jsem věděla, že chci, aby pomáhal. Jedna věc byla dát náramkům ten smysl, kdy každý bude odrážet osobnost, záliby a vzpomínky nositelky a druhá byla dát mu ještě o něco málo významnější smysl. Pomáhat. Komu? Rozmýšlet jsem se nemusela dlouho.

Již několik let jsem sledovala a přispívala neziskové organizaci Handipet rescue, která se zabývá záchranou handicapovaných, nemocných, týraných a opuštěných pejsků a kočiček. A proto pro mě byl tento azýlek jasnou volbou. Miluji zvířata a to, co pro ně lidé z Handipet rescue dělají, je něco naprosto překrásného. Jsem jim z celého srdce vděčná za jejich péči a lásku, kterou všem němým tvářím dávají. 

59932692_599342673877794_1479204964583604224_n

Příspěvek azýlku je pro mě jedna z největších motivací, proč se stále snažím e-shop vylepšovat a dostávat mezi více a více lidí. V současné době z každého náramku věnujeme azýlku 5% z jeho ceny. To znamená, že ve chvíli, kdy si zakoupíte jakýkoliv základní náramek, přispíváte na opuštěné pejsky a kočičky v azýlku. A my si toho moc vážíme. 

Nejen proto je Víc než náramek nádherným dárkem. Jak pro vaše blízké, nebo jen tak pro vás. Odměňovat se je třeba! ☺ To, že jste koupí náramku podpořili azyl Handipet rescue, je zmíněno i na darovací kartičce se jménem, kterou přikládáme do každého balíčku. Obdarovanou tak může hřát pocit, že její náramek má hlubší smysl, než se na první pohled může zdát.

K datu 1.11. jsme azýlku Handipet rescue darovali celkem již 19.482 ,- Kč.

A to hlavně díky vám! Díky tomu, že tu jste s námi a díky tomu, že nosíte naše náramky a doporučujete je svým kamarádkám, kolegyním a známým.

Proto vám ještě jednou chci jménem Víc než náramku upřímně poděkovat za vaši přízeň. A pokud byste azýlku chtěli přispět libovolnou částku či jiným způsobem pomoct, všechny možnosti jak najdete na odkazu: https://www.handipet.org/pomahejte-s-nami/

A pokud jen chcete azýlek sledovat a podpořit jej alespoň sdílením na facebooku, jejich stránku najdete na: https://www.facebook.com/handipetcz/

 

Děkujeme!

Za Víc než náramek   

majitelka e-shopu Bára