Jaké přívěsky si vybíráte nejčastěji?

Před rokem jsme začínali s dvaceti druhy přívěsků. Dneska si můžete vybírat z více než 80 druhů přívěsků ve stříbrné a zlaté barvě. Některé přívěsky jsou neustále vyprodané a některé si na skladě pár týdnů poleží. A zatímco někteří zákazníci neví, který přívěsek si vybrat dřív a těší se na každou naši novinku, druhá skupina zákazníků je věrná klasice a našim nejstarším designům přívěsků. Schválně, ke které skupině patříte vy? 

Zajímá vás, které přívěsky jsou u vás úplně nejoblíbenější? Pojďme se na to společně podívat!

1. místo: Písmena 

Když jsme na začátku tohoto roku představili novinku ve formě písmen od A do Z, včetně dvou speciálních znaků & a #, nestíhali jsme vyřizovat vaše objednávky! Písmena jste si ihned zamilovali a dodnes jsou u vás naprostou jedničkou. A my se vám vůbec nedivíme! Mít na svém náramku iniciály svých nejbližších je krásný pocit. Můžete je tak mít neustále na blízku. Zvolit můžete iniciály partnera, dětí, rodičů nebo třeba domácího mazlíčka. Nebo také můžete skládat celá slova. Je to jen na vás a vaši fantazii. 

tlapka_4

2. místo: Tlapka

Tlapka je jeden z přívěsků, který je tu s námi už od úplného začátku. A vy ho od úplného začátku milujete. Těší nás, že je vás tolik, kdo miluje pejsky. My je milujeme také, a proto přispíváme azýlku Handipet rescue, o čemž si můžete přečíst v předchozím článku tady: https://www.vicneznaramek.cz/blog/pomahejte-utulku-s-vic-nez-naramkem/

tlapka

3. místo: Family

Třetím vašim nejoblíbenějším přívěskem je Family, který navlékáme snad na každý druhý náramek. A jsme za to moc rádi. Rodina je dar a to největší štěstí! Nejčastěji se objevuje v kombinaci dětských nožiček, přívěsku mom a tlapky.

tlapka_1

4. místo: Love 

Láska... ta v našem žebříčku TOP 5 nejoblíbenějších přívěsků samozřejmě nemůže chybět. Nejčastěji si vybíráte anglickou variantu love v psacím fontu. Najdete u nás ale další dva krásné druhy.

tlapka_2

5. místo: Srdce

Přívěsků s motivem srdíček nabízíme rovnou několik druhů, aby si každý mohl vybrat to své, které se mu líbí nejvíce. Přesto u vás stále vede náš nejstarší kousek, a to tyto dvě malé propletené srdce.

tlapka_3

To je pět vašich úplně nejoblíbenějších přívěsků. Souhlasíte s tímto žebříčkem? Jaké přívěsky jsou ty vaše nejoblíbenější? Budeme rádi, když nám to dáte vědět na našem Facebooku! ☺