5 důvodů, proč si vybrat právě Víc než náramek

Proč si vybrat právě náš Víc než náramek? Tady jsme pro vás sepsali hlavních pět důvodů!

1. Přispíváte na azyl Handipet rescue 

Tohle je pro nás ten nejkrásnější důvod. Pomoc opuštěným pejskům a kočičkám. Co je víc než udělat radost sobě a zároveň tím potěšit někoho jiného? Nejen, že se budete radovat ze svého nového personalizovaného náramku, ale navíc vás může hřát pocit, že jste pomohli někomu, kdo si sám pomoct nedokáže. Kolik jsme již přispěli azylu Handipet rescue? To si můžete přečíst v našem článku zde: https://www.vicneznaramek.cz/blog/pomahejte-utulku-s-vic-nez-naramkem/

2. Vytváříte si náramek podle sebe

Každý z nás je originál a podle toho by podle nás měly vypadat i šperky, které nosíme. Obyčejný stříbrný náramek je možná hezký, ale jsme si jistí, že pro vás nebude mít takovou citovou hodnotu jako ten, který si sami poskládáte podle toho, co nejvíc milujete. Všechny vzpomínky, iniciály nejbližších, záliby, hodnoty.. to vše můžete symbolicky mít na svém náramku. Je jen na vás, jak váš náramek bude vypadat. Každý je jedinečný a každý do jednoho překrásný.

tlapka_1

 

3. Naše balení je zážitek

Vaše náramky ručně sestavujeme a vkládáme do dárkových pytlíčků, aby byl náramek ihned připravený k případnému darování. Do každé obálky přidáváme také dopis s ručně psaným jménem a informacemi o náramku, včetně toho, že náramek pomáhá útulku. Od listopadu navíc pro vás máme připravené i dárečky, které nově bude v balíčku pro každou z vás. Máte se na co těšit! ☺

4. Svůj náramek můžete neustále rozšiřovat 

Díky naší široké nabídce si můžete vybírat a přikupovat nové přívěsky a svůj náramek tak neustále rozšiřovat. Přívěsky můžete střídat, měnit jejich pořadí, sundavat a nandavat. A to vše podle vaší aktuální nálady nebo tak, aby vám náramek ladil co nejvíce k vašemu outfitu. A i díky tomu můžete mít každý den trochu jiný náramek. Proto je Víc než náramek také dokonalým dárkem, protože jakmile jej jednou někdo vlastní, dárek na příští narozeniny je jasný - nový přívěsek!  

5. Máme tisíce spokojených zákaznic 

..kterých neustále přibývá! ☺ A my jsme za to nesmírně vděční. Milujeme vaše zprávy, které si vždy všechny čteme a odpovídáme vám. Nic pro nás není víc než vaše spokojenost a děláme pro to naše maximum. Vaše fotky také vždy moc rádi sdílíme na našem instagramovém profilu.